SaniyedeKare Bedava Oyun E-mail Listemizin başarısını ve dört gözle beklediğimiz Cyberpunk 2077’nin çıkışını muhteşem bir çekiliş ile kutluyoruz. SaniyedeKare ekibi olarak şanslı bir takipçimize 249 TL değerinde olan Cyberpunk 2077’yi ön sipariş ile hediye ediyoruz!

Bedava Oyun E-mail Listemize Katıl

Geçtiğimiz yıldan bu yana oyun severler için muhteşem ve tamamen ücretsiz bir hizmet başlatarak, Steam, Battle.net, Uplay, Origin ve Epic Games gibi dağıtım kanallarında ve G2A, Humble Bundle ve GOG gibi mağazalarda dağıtılan bedava oyunları takipçilerimize e-posta yoluyla bildirmeye başladık. Bedava Oyun e-mail listemizi başlattığımız günden bu yana takipçilerimize piyasa değeri toplam 8.155,25 TL olan 152 oyun kazandırdık! Hem Cyberpunk 2077 çekilişine katılabilmek, hem de buradan duyurduğumuz ücretsiz oyunlardan faydalanabilmek için hemen aşağıdaki formu kullanarak siz de listemize katılın!

SaniyedeKare Bedava Oyun E-mail Listesi


Sosyal Medya Paylaşımlarımız Altında 2 Arkadaşını Etiketle

Bu çekilişe katılmak için yapmanız gereken diğer şey hemen aşağıda yer alan Facebook, Twitter veya Instagram paylaşımlarımızın en az birinin altında iki arkadaşını etiketlemek. Her üç platformda ikişer arkadaşını etiketleyerek şansınızı üçe katlayabilirsiniz!

Cyberpunk 2077 Logo

Cyberpunk 2077 Çekilişi Kuralları

  1. Çekilişe katılmak için 31 Temmuz 2020 tarihinden önce hem SaniyedeKare Bedava Oyun E-mail Listesine kayıt olmalı hem de ilgili ve yukarıda paylaşılan Facebook, Twitter veya Instagram gönderilerin altında en az birinin altında iki arkadaşınızı etiketlemelisiniz. Bu iki koşuldan herhangi birinin sağlanmaması durumunda çekilişe katılım hakkı kazanmazsınız.
  2. Kampanyanın başlangıcından önce SaniyedeKare Bedava Oyun E-mail Listesine kayıtlı olan takipçilerimiz, yalnızca ikinci koşulu yerine getirerek çekilişe katılabilirler.
  3. Bu kampanya 1 Haziran 2020 ile 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  4. SaniyedeKare Bedava Oyun E-mail Listesine kayıt olarak birinci koşulu sağlayan katılımcılar, birden çok sosyal medya paylaşımı altında en az iki arkadaşını etiketleyerek ek çekiliş hakkı kazanabilirler. Bir katılımcı ikinci koşulu her üç sosyal medya paylaşımı altında ikişer arkadaşını etiketleyerek en fazla üç adet çekiliş hakkı kazanabilir.
  5. Çekilişin ardından kazanan katılımcı ile sosyal medya hesabı üzerinden iletişime geçilerek, SaniyedeKare Bedava Oyun E-mail Listesine kayıtlı olduğunu doğrulaması istenecektir. Kazanan katılımcının ilk katılım koşulunu sağlamaması durumunda, ödül aynı çekiliş esnasında belirlenen yedek kazanana verilecektir.
  6. Yapılacak çekiliş sonucu katılımcılar arasından bir kişiye piyasa değeri 249 TL olan Cyberpunk 2077 oyunu Steam üzerinden ön sipariş ile hediye edilecektir.
  7. Cyberpunk 2077 Çekilişi kazananı kampanyanın bitişinin ardından sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.