2019 Yılbaşı Steam Çekilişi

2019 Yılbaşı Steam Çekilişi!

Yayın hayatımıza başlamamızın ilk ayını geride bırakırken, sizlerden gördüğümüz ilgi bizi oldukça memnun etti. Yeni bir yıla girmeye hazırlandığımız bu ayda biz de takipçilerimize ufak hediyeler vermek istedik.

“Video oyunlar üzerine şöyle etraflıca konuşma” misyonumuzu sitemizde içerik, haber ve makale yazmanın yani sıra yayınlar yaparak da devam ettiriyoruz. Şu sıralar Pazartesi ve Cuma günleri saat 23:00 “civarında” başlayan Twitch yayınlarımızı daha sonra hızla elden geçirerek YouTube kanalımızda da paylaşıyoruz. Bütün bu yayınların ve videoların duyurusunu ise sosyal medya hesaplarımızdan yapıyoruz.

Yayın konusunda henüz “noob” olsak da izleyicilerimizin tepkileri ve katılımı şimdiye kadar bizi oldukça mutlu etti. Biz de bu vesile ile takipçilerimiz arasından yapacağımız bir Steam çekilişi düzenlemeye karar verdik.

Aralık ayının sonunda Twitch kanalımızı takip etmekte olan izleyicilerimiz arasından bir çekiliş yaparak 2 kişiye 25 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu hediye edeceğiz. Bu çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken hemen Twitch kanalımıza giderek bizi takip etmek!

Kurallar

  1. Çekilişe katılmak için 31 Aralık 2018 tarihinden önce Twitch kanalımızı takip etmeniz gerekmektedir. Kampanyanın başlangıcından önce kanalımızı halihazırda takip etmekte olan izleyicilerimiz otomatik olarak çekişile katılım hakkı kazanırlar.
  2. Bu kampanya 1 Aralık 2018 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  3. Yapılacak çekiliş sonucu katılımcılar arasından iki kişiye 25TL değerinde Steam Cüzdan Kodu hediye edilecektir.
  4. Steam çekilişi kazananları kampanyanın bitişinin ardından sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.