Crysis Remastered

Crysis Remastered geliyor!

Crytek resmi olarak Crysis Remastered’ı açıkladı. Oyun bilgisayar, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Crysis Remastered böylelikle Nintendo Switch için sürülen ilk Crytek yapımı olma yolunda.

Oyunun geliştirilmekte olan Remastered versiyonu yüksek kalitede grafik dolguları, yüksek derinlikli alanlar ve hatta yazılım tabanlı ışın izleme teknolojisi ile birlikte Crysis severler ile buluşacak. Crysis’in internet sitesinden yapılan duyuruda oyunun çıkış tarihi veya hangi aşamada olduğu bilgisi henüz yer almıyor. Ancak Crysis’in YouTube kanalından hemen aşağıda yer alan tanıtım videosu yayınlandı.

Crysis Remastered’ı kim geliştiriyor?

Oyunun geliştiricisi Crytek, kurucularının Türk olması sebebiyle de ülkemizde yakından takip ediliyor. Ana ofisi Frankfurt’ta bulunan şirketin İstanbul’da da büyük bir ofisinin olduğu biliniyor.

Ayrıca geçen ay Bedava Oyun E-Mail Listemize kayıt olanların ücretsiz sahip olduğu World War Z’nin yapımcısı Saber Interactive de oyuna destek verecek. Saber Interactive Nintendo Switch için yaptığı port’lar ile de biliniyor ve The Witcher 3 de bunlardan biri.

Şu an için Crysis Remastered’a dair başka bir haber henüz yayınlanmadı. Ancak oyunun yaz aylarında çıkmasını bekliyoruz.

Cities: Skylines ve Democracy 3 üzerine doktora yapıyor. Online oyun oynarken farklı karakterlerin personalarına bürünmek kadar keyif aldığı bir şey yok.