Ödüllü SaniyedeKare Rocket League Turnuvası

Ödüllü SaniyedeKare Rocket League Turnuvası

SaniyedeKare olarak yayına başlayışımızın altıncı ayında ödüllü bir Rocket League turnuvası düzenliyoruz. Turnuvaya giriş bedava, ödül cüzzi ama çekişme hat safhada olacak!

Bugüne kadar yaptığımız Twitch yayınlarında birçok yetenekli Rocket League oyuncusu ile tanıştık ve beraber oynadık. İzleyicilerimizle beraber oyun oynamak mümkün olduğunca sık yapmaya çalıştığımız bir şey. Gelecekte de takipçilerimizle ve abonelerimizle beraber yayınlarımızda oyun oynamaya devam edeceğiz. Bir yandan hızla büyümeye devam eden SaniyedeKare ailesinin sevgisine karşılık vermek, diğer yandan da e-sporları ve e-sporcuları desteklemek adına yayına başlayışımızın altıncı ayını bir ödüllü turnuva düzenleyerek kutlamaya karar verdik. Şüphesiz ki turnuvanın ödülü ve kapsamı oldukça cüzi. Ancak bu turnuva giderek büyüyen takipçi kitlemiz sayesinde gelecekte yapacağımız bütün etkinlikler için iyi bir başlangıç olacak!

Ödüllü SaniyedeKare Rocket League Turnuvası

Turnuva, oyunda 2v2 şeklinde anılan, ikişer kişilik takımlar arasında 26 Nisan 2019 tarihinde saat 22:00’da gerçekleşecek. Turnuvaya katılım ücretsiz olacak ve katılım için tek koşul takım üyelerinin her birinin Twitch kanalımızı takip etmesi. Ayrıca takım kaptanları iletişim sebebiyle SaniyedeKare Discord sunucusuna katılmalıdırlar. Kazanan takımı ise toplamda 50 TL değerinde Steam cüzdan kodu bekliyor. Ayrıca turnuva yine Twitch kanalımızdan canlı olarak yayınlanacak! Turnuva kurallarını hemen aşağıda okuyabilir ve turnuvaya katılmak için yine aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz. Turnuvaya katılmak istiyorsunuz ancak kendinize takım arkadaşı mı bulamıyorsunuz? Sizi hemen Discord sunucumuzdaki oyun arkadaşı kanalımıza alalım! Herkese başarılar!

Turnuva Kuralları

  1. Turnuvaya katılmak için takım üyelerinin Twitch hesabımızı takip ettikten sonra aşağıdaki formu doldurmaları gerekmektedir.
  2. Ek olarak takım kaptanlarının iletişim için Discord sunucumuza katılmaları gerekmektedir.
  3. İnternet sitemizde, Twitch kanalımızda ve Discord sunucumuzda geçerli olan bütün kurallar turnuva boyunca geçerlidir. Bu kurallara aykırı hareket eden takımlar doğrudan diskalifiye edilirler.
  4. Turnuvaya katılan takımlar turnuva maçlarının SaniyedeKare Twitch kanalından canlı yayınlanmasını ve daha sonrasında SaniyedeKare YouTube kanalından yayınlanmasını kabul etmiş sayılırlar.
  5. SaniyedeKare turnuvanın gün ve saatini yaşanabilecek herhangi bir teknik aksaklıktan ötürü değiştirme ve erteleme hakkına sahiptir.
  6. Kazanan takıma toplamda 50 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu hediye edilecektir.
  7. Turnuvanın sonucu ve kazananı sosyal medya hesaplarımızdan ayrıca duyurulacaktır.

Takım Adı *

Takım Kaptanının Twitch ve Discord Kullanıcı Adları *

İkinci Oyuncunun Twitch Kullanıcı Adı *

(eğer varsa) Yedek oyuncunun Twitch Kullanıcı Adı