PC Gaming Show 2020 - Torchlight III

PC Gaming Show 2020’den Öne Çıkan Notlar

Normalde E3 ile birlikte takip ettiğimiz PC Gaming Show 2020 geçtiğimiz haftasonu gerçekleşti. PC Gamer’ın ev sahipliği yaptığı bu etkinlikten en önemli notları sizin için derledik.

Her ne kadar bu sene iple çekeceğimiz bir E3 olmasa da, PC Gaming Show 2020 bu sene bazı oyunların duyuruları için ev sahipliği yapmaya devam etti. Yaklaşık 3 saat süren etkinlik PC Gamer’ın sosyal medya hesaplarından yayınlandı. Eğer isterseniz etkinliğin tümünü buradan izleyebilirsiniz. SaniyedeKare olarak PC Gaming Show 2020’nin en önemli duyurularını sizler için hemen aşağıda derledik.

PC Gaming Show 2020’nin En Önemli Duyuruları

Torchlight III


Aksiyon-RPG türünün en büyük serilerinden birisi olan Torchlight’ın son oyunu Torchlight III erken erişim ile Steam’de yerini aldı.

Persona 4 Golden


Japon kültürü ve RPG severlerin merakla beklediği Persona 4 Golden tahmin edilenden daha önce Steam’de yayınlandı.

Icarus


RocketWerkz’in birinci kişi kamerasından oynayacağımız hayatta kalma oyunu Icarus’a dair fragman yayınlandı. Oyunda arkadaşlarınız ile birlikte güçlerinizi birleştirebileceksiniz. Benim PC Gaming Show 2020’de en çok ilgimi çeken oyunlardan birisi olan Icarus önümüzdeki yıl yayınlanacak ve oynaması ücretsiz olacak.

Total War Saga: Troy


Creatıve Assembly ve Sega ortaklığıyla bizimle buluşacak Total War serisinin en yeni oyunu oldukça aşina olduğumuz bir çevrede geçecek! Total War Saga: Troy 13 Ağustos’ta yayınlanacak ve yayınlandığı ilk 24 saat boyunca Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. SaniyedeKare takipçileri SaniyedeKare Bedava Oyun E-mail Listesi aracılığıyla bu duyurudan anında haberdar olabilirler. Siz de bu ücretsiz hizmetten yararlanmaya hemen başlayabilir ve onlarca oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Twin Mirror


Life is Strange’in geliştiricisi olan Dontnod Entertainment’ın yeni oyunu Twin Mirror hakkında 2018’den beri haberler almaya devam ediyoruz. Oyunun son fragmanı PC Gaming Show 2020’de yayınlandı. Son haberlere göre yakında yayınlanması planlanan oyun ilk yılında sadece Epic Games Store’da bulunabilecek.

Toplamda 20’den fazla geliştiricinin onlarca oyun ile katıldığı PC Gaming Show 2020’de belki dev AAA oyunlara dair çok fazla şey duyamadık ancak bizim gibi “meraklısına” oyunlara dair birçok yeni gelişme yer aldı. Umuyoruz başta E3 olmak üzere oyun dünyasının büyük organizasyonları önümüzdeki yıl tekrar bizimle olur.

Cities: Skylines ve Democracy 3 üzerine doktora yapıyor. Online oyun oynarken farklı karakterlerin personalarına bürünmek kadar keyif aldığı bir şey yok.