PUBG veya PUBG Vikendi Kazanma Şansı

PUBG veya PUBG Vikendi Kazanma Şansı!

SaniyedeKare okurlarını bedava oyunlarla buluşturmaya, Şubat’ta da devam ediyor! Bu seferki ödül, bizim çok yakından takip etmediğimiz, ancak özellikle genç oyuncuların ilgisini fazlasıyla çeken bir oyun. Doğru tahmin ettiniz, Şubat 2019 Kampanyamıza katılarak PUBG veya PUBG Vikendi kazanma şansını yakalayabilirsiniz!

Neredeyse iki yıldır tüm dünyayı kasıp kavuran PlayerUnknown’s Battlegrounds çılgınlığına katılmak için geç kaldıysanız veya henüz Survivor Pass: Vikendi‘ye sahip değilseniz üzülmeyin. Şubat 2019 Kampanyamız bünyesinde bir takipçimize PUBG veya DLC Survivor Pass: Vikendi’yi ücretsiz veriyoruz!

Twitch kanalımız takipçilerimizin desteğiyle her geçen gün büyümeye devam ederken, biz de değerli takipçilerimize dönerek kanalımızda ne izlemek istediklerini sormaya karar verdik. Kampanyamıza katılarak PUBG veya PUBG Vikendi kazanma şansı yakalamak için yapmanız gerekenler oldukça kolay!

1) Twitch kanalımızı takip etmek.

2) Aşağıdaki formu doldurarak kanalımızda daha çok izlemek istediğiniz oyunları bize iletmek.

SaniyedeKare Twitch Kanalında daha çok hangi oyunları izlemek istiyorsunuz? *

Twitch kullanıcı adınız *


Ayrıca Steam, Battle.net, Uplay, Origin ve Epic Games gibi dağıtım kanallarında ve G2A, Humble Bundle ve GOG gibi mağazalarda yapılan ücretsiz oyun kampanyalarından haberdar olmak için SaniyedeKare Bedava Oyun E-mail Listesine abone olabilirsiniz.

Kurallar

  1. Çekilişe katılmak için 28 Şubat 2019 tarihinden önce hem SaniyedeKare Twitch kanalını takip etmeniz hem de kampanya sayfasındaki formu doldurmanız gerekmektedir. Bu iki koşuldan herhangi birinin sağlanmaması durumunda çekilişe katılım hakkı kazanmazsınız.
  2. Kampanyanın başlangıcından önce SaniyedeKare Twitch sayfasını halihazırda beğenmiş olan izleyicilerimiz yalnızca formu doldurarak çekilişe katılım hakkı kazanabilirler.
  3. Yapılacak çekiliş sonucu katılımcılar arasından bir kişiye PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) oyunu veya PUBG Survivor Pass: Vikendi ek paketi Steam üzerinden hediye edilecektir.
  4. Steam bedava oyun kampanyası kazananı çekilişin hemen ardından sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.