Bedava Oyun E-mail Listesi

SaniyedeKare Bedava Oyun E-mail Listesi’nin Geleceği

SaniyedeKare Bedava Oyun E-mail Listesi’nin işleyişi hakkında bu aydan itibaren bazı değişiklikler yapacağız. Bu değişiklikleri hem mevcut üyelerimizin değerlendirmesi için, hem de yeni üyelerimizin incelemesi için buraya not düşmekte fayda var.

Bildiğiniz gibi 2019’un Mart ayından itibaren SaniyedeKare Bedava Oyun E-mail Listesi aracılığıyla sizlere Steam, Battle.net, Uplay, Origin ve Epic Games gibi dağıtım kanallarında ve G2A, Humble Bundle ve GOG gibi mağazalarda yapılan ücretsiz oyun dağıtımlarının haberlerini derleyip takipçilerimize gönderiyoruz. 2019 yılında hizmet verdiğimiz 10 ay boyunca takipçilerimize tam olarak 3.265,5 TL değerinde bedava oyun kazandırmışız. Bu mükemmel hizmeti takipçilerimize ücretsiz olarak sunduk ve bu şekilde sunmaya da devam edeceğiz.

Bu süre içerisinde e-mail listemiz her geçen gün büyüdü ve çok güzel geri dönüşler aldık. Bu e-mail listesinin işleyişini sitemiz için daha faydalı hale getirmeye karar verdik. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var ki bu e-mail listesine kayıtlı e-mail adresleri asla başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır. Ayrıca bu e-mail listesi üzerinden herhangi bir ürünün reklamını size göndermemekteyiz.

Şubat ayından itibaren sizlere gönderdiğimiz ücretsiz oyun duyurularında, sitemizde ilginizi çekebilecek içerikleri de sizinle paylaşacağız. Bütün bunları yaparken e-mail kutunuzun gereksiz e-mail’ler ile dolmaması her zaman olduğu gibi önceliğimiz olacak. Bir diğer önceliğimiz de tabi ki, oyunsever okurlarımızın ceplerini yakmadan daha çok oyuna ulaşabilmelerini sağlamak!

SaniyedeKare Bedava Oyun E-mail Listesi‘ne abone olmak veya abonelikten ayrılmak otomatik bir sisteme bağlı ve tamamen sizlerin kontrolünde. Yapacağımız bu değişikliklerden memnun olmayan abonelerimiz aldıkları e-mailin alt kısmındaki bağlantıları kullanarak abonelikten ayrılmakta özgürdürler.

Bizler, yaptığımız bu işle sizlerin oyun hayatınıza değer kattığımızı düşünmek istiyoruz ve bu değerin bir kısmını gözümüz gibi baktığımız sitemizde döndürmek tek çabamız. Bu konuda bize olan desteğiniz için hepinize teşekkür ederiz.

Sevgiyle kalın!