Steam Bedava Oyun Kampanyası - Ocak 2019

Steam Bedava Oyun Kampanyası – Ocak 2019

Bir önceki kampanyamıza göstermiş olduğunuz ilgi, bize bir şeyleri doğru yaptığımızı gösterdi. Biz de yeni yıla muhteşem bir Steam bedava oyun kampanyası ile başlamak istedik.

Yeni yılda yapılacaklar listemizde dedemizden bize kalan tarlada işleri yoluna koymak, kendimize iki boyutlu bir dünya inşa etmek ve arızalı uzay gemimizi tamir ederek uzayın gizemlerini çözmek var. Bu görevler bize biraz fazla geldiğinden bu muhteşem görevleri bazı takipçilerimizle paylaşmaya karar verdik. Büyük yapım(cı)lardan başarıyla sıyrılarak bizi heyecanlandıran bu oyunları Ocak 2019 Steam Bedava Oyun Kampanyası ile üç takipçimize veriyoruz.

Bu oyunları kazanmanız için yapmanız gereken çok basit. SaniyedeKare Facebook sayfamızı beğenmek ve hemen aşağıda da paylaştığımız gönderimizin altında 1 arkadaşınızı etiketlemek. Ocak ayının sonunda yapacağımız çekilişle, kazananları bu iki koşulu sağlayan takipçilerimiz arasından seçeceğiz.

Kurallar

  1. Çekilişe katılmak için 31 Ocak 2019 tarihinden önce hem SaniyedeKare Facebook sayfasını takip etmeniz hem de ilgili gönderi altında en az 1 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekmektedir. Bu iki koşuldan herhangi birinin sağlanmaması durumunda çekilişe katılım hakkı kazanmazsınız.
  2. Kampanyanın başlangıcından önce SaniyedeKare Facebook sayfasını halihazırda beğenmiş olan izleyicilerimiz yalnızca arkadaşlarını etiketleyerek çekilişe katılım hakkı kazanabilirler.
  3. Yapılacak çekiliş sonucu katılımcılar arasından bir kişiye Stardew Valley, bir kişiye Terreria ve bir kişiye Starbound oyunları Steam üzerinden hediye edilecektir.
  4. Steam bedava oyun kampanyası kazananı çekilişin hemen ardından sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.