Ubisoft Forward

Ubisoft Forward’da Neler Oldu?

Bu seneki E3’ün iptal olması ile birlikte kendi online etkinliğini gerçekleştiren bir diğer firma Ubisoft oldu. 12 Temmuz akşamı gerçekleşen Ubisoft Forward etkinliğinde yeni Ubisoft oyunlarından haberler var.

Önümüzdeki aylarda oldukça büyük oyunlarını piyasaya sürmeyi planlayan Ubisoft, geçtiğimiz haftasonu gerçeklesen Ubisoft Forward isimli yayında hem önceden piyasaya sürdüğü The Crew 2 ve Trials Rising gibi oyunlara yer verdi; hem de yeni piyasaya süreceği Far Cry 6, Watch Dogs: Legion ve Assassin’s Creed Valhalla gibi oyunların yeni görüntülerini paylaştı. Show öncesi yayını ile birlikte toplam 2 saat 40 dakika süren bu etkinliği Ubisoft’un Youtube kanalında veya hemen aşağıda izleyebilir, yayından öne çıkan bizim derlediğimiz notları ise yazının devamında okuyabilirsiniz.

Far Cry 6

Far Cry serisinin merakla beklenen yeni oyunu Far Cry 6’nın dünya premiyeri fragmanı yayınlandı. Oyunun kötü karakteri Antón Castillo’yu ülkemizde de büyük bir kitlesi bulunan Breaking Bad ve Better Call Saul dizilerinden de tanıdığımız Giancarlo Esposito. Far Cry 6’nın çıkış tarihi şimdilik 18 Şubat 2021 olarak görünüyor.

Watch Dogs: Legion

İlk haberlerini E3 2019’da aldığımız Watch Dogs serisinin yeni oyunu Watch Dogs: Legion’un yeni oynanış videosu da Ubisoft Forward’da yayınlandı. Videoda hem hikayeye dair ipuçları almış hem de bazı karakterleri tanımış olduk. Watch Dogs: Legion’ın çıkış tarihi 29 Ekim 2020 olarak belirtildi.

Assassin’s Creed Valhalla

İlk kez Mayıs ayında gerçekleşen Xbox Series X oyunları arasında duyurulan Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Assassin’s Creed Valhalla’nın da dünya premiyeri videosu yayınlandı. Bununla birlikte yaklaşık yarım saat süren bir oynanış videosunu da buradan izleyebilirsiniz. SaniyedeKare ekibi olarak ilk dikkatimizi çeken şey gördüklerimizin ne kadar The Witcher 3: Wild Hunt’a benzediği oldu. Umarız bize yaşattığı deneyim de buna benzer. Assassin’s Creed Valhalla’nın çıkış tarihi 17 Kasım 2020 (evet Cyberpunk 2077 çıkış tarihi ile aynı).

Ubisoft Forward’dan Bedava Watch Dogs 2 hediyenizi aldınız mı?

Ubisoft, Ubisoft Forward’ı canlı takip edenlere ücretsiz olarak Watch Dogs 2 hediye edeceğini duyurmuştu. Bu haberi biz de sadık Bedava Oyun e-mail listemiz takipçilerine mail atarak haber verdik. Ancak etkinlik sırasında yaşanan yoğun talepten ötürü Uplay hesaplarına giriş yapılamadı ve Ubisoft oyunu daha sonra herkese vereceğini açıkladı. Eğer oyunu almadıysanız hemen bu sayfayı ziyaret ederek bedava Watch Dogs 2 hediyenizi talep edebilirsiniz.

Gelecekte Watch Dogs 2 gibi oyunların ücretsiz olarak dağıtıldığı kampanyalardan anında haberdar olmak için SaniyedeKare Bedava Oyun E-mail Listemize ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz.

Cities: Skylines ve Democracy 3 üzerine doktora yapıyor. Online oyun oynarken farklı karakterlerin personalarına bürünmek kadar keyif aldığı bir şey yok.